Mesaj gönder
Ana sayfa

QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. şirket Profili

şirket Profili

Qingdao Chang zhi yu Trading Company LTD, güzel sahil şehri Qingdao, Çin'de bulunan üretim ve ticaret şirketidir.Açık hava kamp ve yürüyüş, boş zaman sporları ekipmanları, açık ve kapalı eğlence aktiviteleri ürünlerinde uzmanız.Kamp çadırı, çatı çadırı, kamp kürekleri ve alet takımları, bastonlar, hula hoop ve yoga spor malzemeleri gibi.Bu yıllarda çok düzgün bir gelişme kaydettik.Her ürün serisi, en iyi kullanım deneyimi hedefi altında geliştirilmiştir ve patentli birçok ürünümüz bulunmaktadır.Özelleştirilmiş olarak üretme desteği.

 

OEM ve ODM siparişlerini kabul edin.Bu nedenle ürünlerimiz dünyada çok popülerdir, ayrıca iyi ürünleri dünyanın her yerinden tüketicilerle paylaşmak çok büyük bir onurdur.Alıcılara içtenlikle hizmet sunmak için en iyi çabayı gösteren güçlü bir ticaret ekibimiz var.Alıcıların pazarlarını kolayca genişletebilmeleri için çok sezonluk yeni ürünler geliştiriyor ve hem kalite hem de stil olarak sık sık güncelliyoruz.Alıcının gelişiminin bizim de bize ait olduğunu iyi biliyoruz.İstikrarlı ve etkili ürün ve hizmetlerimizle pazar lideri olacaksınız.

 

Mükemmel kalite yönetim sistemine ve topluma karşı sorumluluğa sahibiz.Uzun bir iş ortağı olarak, kalite garanti süresi de sağlıyoruz.Dünyanın her yerinden alıcılara hoş geldiniz ve karşılıklı yarar ve uzun vadeli işbirliği ilişkisi kurun.

Çin QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. şirket Profili 0Çin QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. şirket Profili 1

Çin QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. şirket Profili 2

Çin QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. şirket Profili 3

Çin QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. şirket Profili 4

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

10 yılı aşkın bir süredir açık hava sporları ve fitness ürünleri tedarikinde uzmanlaşmış Çin'de lider üreticiyiz; kaliteli ve profesyonel hizmet, tüm dünyada birçok iyi ün kazanmamıza yardımcı oluyor; Platformda gördüğünüz öğe, birçok üründen sadece biri .dünya çapındaki müşterimize tedarik ediyoruz.Size bu öğeyi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD.
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : ÇUNYOO

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 500000-1000000

Yıl kurulan : 2020

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. Sertifikalar Çin QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. Sertifikalar Çin QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. Sertifikalar Çin QINGDAO CHANGZHIYU TRADE CO., LTD. Sertifikalar